Kórházlelkészi Szolgálat

Köszönet

az egészségügyi dolgozóknak

TISZTA KÉZZEL – mert ez sokszor életeket ment – vizsgál, kezel, emel, ápol. És a TISZTA FEJJEL, mellyel lehet bölcs döntéseket hozni, szakértelemmel. És mindezt átszövi a TISZTA SZÍV. Hisszük, hogy ez a hármasság szövi egybe az egészségügyi dolgozók mindennapjait.

A református kórházlelkészek a meghitt pillanatok visszaidézésével, verssel, énekkel mondanak köszönetet az áldozatos munkáért, és így kérik Isten áldását az egészségügyi dolgozók életére, munkájára Semmelweis-nap alkalmából.

Kórházlelkészi Szolgálat

Köszönet

Az egészségügyi

dolgozóknak

TISZTA KÉZZEL – mert ez sokszor életeket ment – vizsgál, kezel, emel, ápol. És a TISZTA FEJJEL, mellyel lehet bölcs döntéseket hozni, szakértelemmel. És mindezt átszövi a TISZTA SZÍV. Hisszük, hogy ez a hármasság szövi egybe az egészségügyi dolgozók mindennapjait.

A református kórházlelkészek a meghitt pillanatok visszaidézésével, verssel, énekkel mondanak köszönetet az áldozatos munkáért, és így kérik Isten áldását az egészségügyi dolgozók életére, munkájára Semmelweis-nap alkalmából.