Vakmisszió

Adventi nap

Örömmel hirdetjük, hogy 2021. november 20-án, szombaton adventi napot tartunk 11:00 órától 15:00 óráig az 1151 Budapest, Alag utca 3. szám alatt. Az adventi nap keretében délelőtt hallhatunk majd egy adventi Igemagyarázatot, a közös ebédet követően pedig adventi koszorút fogunk készíteni. A Keleti-pályaudvarról, valamint a Vakok Intézetének épülete elől kisbusszal segítjük Önöket a helyszínre való odajutásban. A koszorút mindenki saját maga készíti, amelyet majd hazavihet. A kézműveskedésben segítünk, az alapanyagokat mi biztosítsuk.
 

Jelentkezési feltételek

 Az adventi napra 2021. november 9. kedd 09:00 óráig lehet jelentkezni a vakmisszio.rmk@gmail.com e-mail címen név, telefonszám és e-mail cím megjelölésével, valamint 2500 forint elutalásával a Református Missziói Központ bankszámlájára: 11100104-18188404-36000001.

Az utaláshoz

A közleménybe kérjük, hogy tüntessék fel az alábbiakat: Vakmisszió, adventi nap és a jelentkező neve. Az összeg tartalmazza az ebéd és a koszorú költségeit. Az átutalt összeget nem áll módunkban visszautalni, adományként fogjuk elkönyvelni.
Áldott, szép hetet kívánunk mindenkinek!
Vakmisszió

Adventi nap

Örömmel hirdetjük, hogy 2021. november 20-án, szombaton adventi napot tartunk 11:00 órától 15:00 óráig az 1151 Budapest, Alag utca 3. szám alatt. Az adventi nap keretében délelőtt hallhatunk majd egy adventi Igemagyarázatot, a közös ebédet követően pedig adventi koszorút fogunk készíteni. A Keleti-pályaudvarról, valamint a Vakok Intézetének épülete elől kisbusszal segítjük Önöket a helyszínre való odajutásban. A koszorút mindenki saját maga készíti, amelyet majd hazavihet. A kézműveskedésben segítünk, az alapanyagokat mi biztosítsuk.
 

Jelentkezési feltételek

 Az adventi napra 2021. november 9. kedd 09:00 óráig lehet jelentkezni a vakmisszio.rmk@gmail.com e-mail címen név, telefonszám és e-mail cím megjelölésével, valamint 2500 forint elutalásával a Református Missziói Központ bankszámlájára: 11100104-18188404-36000001.

Az utaláshoz

A közleménybe kérjük, hogy tüntessék fel az alábbiakat: Vakmisszió, adventi nap és a jelentkező neve. Az összeg tartalmazza az ebéd és a koszorú költségeit. Az átutalt összeget nem áll módunkban visszautalni, adományként fogjuk elkönyvelni.
Áldott, szép hetet kívánunk mindenkinek!