KORONAVÍRUS NEGYEDIK HULLÁM

A járvány helyzet súlyosbodása miatt, november 8-tól a Gyökössy Lelkigondozói Szolgálatnál a személyes egyéni, pár lelkigondozói beszélgetéshez, szupervízóhoz, filmklubhoz, védettségi igazolvány szükséges.

Amennyiben nem lenne igazolás, skype-on, vagy más internetes alkalmazáson (Zoom, MTeams, Meet) tudunk lelkigondozói beszélgetést ajánlani. Vigyázzunk egymásra, megértésüket köszönjük! Jelentkezés a Gyökössy Endre Lelkigondozói és Szueprvízori Szolgálat honlapján.

CORONA VÍRUS NEGYEDIK HULLÁM

A járvány helyzet súlyosbodása miatt, november 8-tól a Gyökössy Lelkigondozói Szolgálatnál a személyes egyéni, pár lelkigondozói beszélgetéshez, szupervízóhoz, filmklubhoz, védettségi igazolvány szükséges.

Amennyiben nem lenne igazolás, skype-on, vagy más internetes alkalmazáson (Zoom, MTeams, Meet) tudunk lelkigondozói beszélgetést ajánlani. Vigyázzunk egymásra, megértésüket köszönjük! Jelentkezés a Gyökössy Endre Lelkigondozói és Szueprvízori Szolgálat honlapján.