festmény
Vakmisszió

Tapintható festmények

A Vakmisszió 2021. szeptember 17-én is megtartotta Bibliakörét. Ezen alkalom vendége Romanek Inka, Art-díjas festőművész volt. Inka és látássérült lánya Adél bizonyságot tettek arról,  hogyan segíti őket Isten, és hogyan birkóznak meg a mindennapi nehézségekkel. A Bibliakör alkalmával néhány tapintható festményt is feltérképezhettek kezeikkel a látássérültek.

Vakmisszió

Tapintható festmények

festmény

A Vakmisszió 2021. szeptember 17-én is megtartotta Bibliakörét. Ezen alkalom vendége Romanek Inka, Art-díjas festőművész volt. Inka és látássérült lánya Adél bizonyságot tettek arról,  hogyan segíti őket Isten, és hogyan birkóznak meg a mindennapi nehézségekkel. A Bibliakör alkalmával néhány tapintható festményt is feltérképezhettek kezeikkel a látássérültek.